FunSpot Lipno

Vybavení kempu

Sociální zařízení a kuchyňka

Sociální zařízení kempu je po celkové kompletní rekonstrukci. Osvěžující sprcha je všem návštěvníkům k dispozici po celý den, teplá sprcha za příplatek. V celém areálu kempu jsou celkem tři budovy se sociálním zařízením: v budově hlavní recepce, v budově restaurace a pro stanaře jsou k dispozici nově zrekonstruované sociálky "na kopci" , abychom každému zajistily stejné služby a přístup.

V budovách jsou umístěna denní WC s teplou sprchou od 7h do 23hodin, a poté je možno využívat noční WC od 23h do 7h ráno. Sprchy s teplou vodou fungují na 20,-Kč /10min. Kuchyňky jsou k dispozici v hlavní budově recepce a v budově restaurace. Je zde pro Vás připraven nový kuchyňský koutek s nerezovými dřezy a teplou vodou pro mytí nádobí, plotýnkové vařiče, automatické pračky a sušičky. Spotřebiče fungují na mincovní automat.

Nové sociální zařízení

Pro hosty, kteří se ubytují ve stanech či karavanech v přední části kempu ( v lesíku na kopci u hlavní pláže)  jsme nově zrekonstruovali sociální zařízení - WC a teplé sprchy. Z boku budovy je i venkovní žlab na mytí nádobí se studenou vodou.